Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązujemy zagadkę Boyz From (...)
Witam forumowiczów! Czy nie zastanawialiście się czyj to tak na prawdę projekt? Sam Gollum na pewno nie, bo nazwa mówi o przynajmniej dwóch osobach. Jeśli Cap, to czemu akurat nazwy miejscowości(?) się zmieniają? Wiele wskazuje na to że to wszystko Norwegia. Czyżby wraz z Capem szukali tam inspiracji? Smile  może każdy utwór jest z kimś innym? Smile (to drugie raczej mi nie pasuje).  Jeśli Ciebie też to interesuje i chcesz się pobawić w detektywa, to zapraszam, bo sam nie ogarnę Big Grin 
Mamy takie tytuły jak:

Boyz From TBG - The Fatherland (Extended Mix)
Boyz From Nesbru - St. Basil (Extended Mix)
Boyz From Oslo - Grindhouse (Extended Mix) 
Boyz From Eikeli - Fat Albert (Extended Mix) 
Boyz From NB - Historisk 2014 (DJ Gollum Remix)
(jeśli jakiś pominąłem to podaj Smile)
Uważam, że niektóre tytuły i tekst w utworach nie są przypadkowe. Wystarczy się wsłuchać Wink

To na początek ja się podzielę, tym co znalazłem:
Boyz From Nesbru - St. Basil 
Wsłuchajcie się w słowa St. Basil od Golluma Smile

Nesbru to miejscowość w Norwegii PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
ENG: Guest can not download REGISTER to see download link. ale tutaj chyba nie o to chodzi.
Wg mnie to skrót od Nesbrurussen, tylko że wtedy już to nie jest Norwegia a Rosja?:
PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
ENG: Guest can not download REGISTER to see download link.

Tylko, że dalej opis strony jest po Norwesku a w krótkim opisie jest wyszczególnione 30 nazwisk a w tekście utworu jest mowa o 29.
Samo St. Basil to chyba jakiś klub, albo event (coś jak Easter Rave) 
W długim opisie są różne wersje St. Basil, ale co ciekawe Nesbrurussen ma też coś innego: 

Kolejne eventy? Ciężko stwierdzić po tym zdjęciu: (to raczej godziny występu)
http://www.facebook.com/874326226023765/photos/a.878805055575882.1073741828.874326226023765/882651888524532/?type=3&theater 

Tym bardziej, że wystarczy kliknąć w "PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
ENG: Guest can not download REGISTER to see download link. " przy tym zdjęciu i jesteśmy gdzieś indziej.

Więc co to? Pseudonimy? Sam się gubię już. 
ALE w opisie Normandy i Hemigway (to chyba to samo) jest już 29 legend z Nesbru. Smile ciekawie Smile tym bardziej, że ni w ząb nic o tym nie wiem Smile
Insta: PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
ENG: Guest can not download REGISTER to see download link.  "Tryvann og Lillehammer" - wg translatora to zimowy park i Lillehammer (Norweskie miasto Smile

Są też w necie informacje o Grinhouse i Fat Albert, ale to kwestie filmowe i myślę, że z określonym miejscem to ma niewiele wspólnego. Oprócz tego, że Oslo to stolica Norwegii a Eikeli to jakaś tam dzielnica miasta PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.

W Fat Albert (tutaj raczej nie chodzi o film, a o jakiegoś grubaska) jest też mowa o Norwegii (na początku pani ładnie śpiewa Big Grin)

TBG - PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
ENG: Guest can not download REGISTER to see download link. czyżby chodziło o to? I znowu Norwegia Smile Fatherland to wiadomo - ojczyzna.

Jeśli macie jakieś przemyślenia lub dodatkowe informacje na ten temat to podzielcie się nimi Smile
Może wspólnie uda nam się dowiedzieć o co w tym chodzi Big Grin
 Miłej zabawy Wink

[-] 3 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • BarthezJumper , Eleman , Nexoss
Tutaj jest co nieco na ten temat: PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
[url=http://www.facebook.com/dj.gollum.official/posts/1068689976521336][/url]w każdym poście z "BOYZ FROM" Gollum pisze że to dla przyjaciół z Norwegii : "Another Russ-Anthem for the guys from Eikeli and this year brings up a lot of smasher for our Norway friends. " - może ma tam znajomych priducentów/DJów?

Te projekty są tworzone wspólnie z Cap'em:
Produced by DJ Gollum & Dj Cap

Signature of Restless #FutureHandsUp
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • 2bych
Hmm faktycznie, czyli dobrze myślałem, że jeździ i szuka inspiracji. Z tego co ma na fan page można się jeszcze spodziewać paru tracków. Bo chyba Torpedo i Hard To Say I'm Sorry nie ma jeszcze. Strasznie to gościu komplikuje, chociaż z drugiej strony to chyba za bardzo się doszukiwałem ukrytych informacji Big Grin hehe Big Grin

[-] 1 użytkownik podziękował 2bych za ten post:
  • Restless
Nie wiem jak wy panowie, ale ja tam nie kminię tych wielkich, co to pod dwudziiestoma ksywkami robią, czasem jeszcze co parę lat zmieniają, albo osoby w składzie zespołów, projektów muzycznych itd. to wszystko jest tak chaotyczne, że po samym podpisie często nie skumasz, kto i kiedy kawałek zrobił Tongue

Signature of Eleman

LIKE: PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
FOLLOW: PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
SUBSCRIBE: PL: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości